Caudalie

Apie Caudalie

 

Pasinaudokite visomis naudingomis vynuogių savybėmis naudodami Caudalie kosmetiką, kurioje telpa visas saulės apšviestų Prancūzijos vynuogynų grožis. Pagrindinis šių priemonių ingredientas yra vynuogių sėklų ekstraktas – stipriausias antioksidantas pasaulyje, kuris patikimai kovoja su odos senėjimu. 

 

Caudalie 1993 m. įkūrė sutuoktinių pora Mathilde ir Bertrand Thomas, kurie lemtingo susitikimo su profesoriumi Joseph Vercauteren metu susipažino su stangrinančiu, jauninančiu ir apsaugančiu šio išskirtinio augalo poveikiu. Nuo tada Caudalie kūrė vieną veiksmingą produktą po kito. Kiekvienas iš jų yra unikalus, tačiau turi vieną bendrą bruožą – Caudalie kosmetikoje esanti natūrali formulė yra draugiška jūsų odai ir aplinkai.

Išbandykite Caudalie produktus patys! Dėl savo universalumo Caudalie Beauty Elixir tapo kultiniu tarp daugelio įžymybių, makiažo meistrų ir grožio mėgėjų visame pasaulyje. Jums taip pat gali patiks šveitiklis Caudalie Cleaners & Toners arba kaukė Caudalie Masks & Scrubs. Kad ir kurį produktą pasirinktumėte, galite būti tikri,Caudalie kosmetikos priemonės pavers jūsų kasdienę odos priežiūros procedūrą unikalia, atpalaiduojančia patirtimi.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Perkamiausi