Pereiti prie pagrindinio turinio

Bielenda

Bielenda

Kosmetika, kurią gamta. Lenkiškas prekės ženklas Bielenda naudoja aukščiausios kokybės natūralius ingredientus. Kiekvienas, kuris svajoja apie gražią odą ir puikius plaukus ir savo kosmetikos priemonių sudėtimi bei aplinkai daroma įtaka tikrai džiaugsis atradęs Bielinda produktus. Bielenda grožio priemonės buvo pavadintos šio prekės ženklo įkūrėjos Barbaros Bielendos vardu, ji baigė Gdansko universiteto Chemijos fakultetą ir savo vardo prekės ženklą įkūrė 1990 m.

Prieš patekdami į rinką, Bielenda produktai yra kruopščiai dermatologiškai ištiriami ir turi įrodyti savo veiksmingumą. Dėl išskirtinai švelnios sudėties jie tinka ir alergišką odą turintiems žmonėms. Bielenda taip pat yra pirmasis lenkiškas prekės ženklas, pradėjęs siūlyti produktus su retu ginkmedžio ekstraktu.   

Plačiame Bielenda produktų asortimente rasite gausybę įvairių odos, kūno ir plaukų priežiūrą priemonių – nuo veido kremų, makiažo valiklių ir dušo želių iki Bielenda apsaugos nuo saulės priemonių, šampūnų ir šveitiklių. Vieni iš populiariausių produktų yra Bielenda Magic Bronze savaiminio įdegio putos ir Bielenda Magic Water, kuris gali būti naudojamas kaip makiažo pagrindas, priemonė makiažui paryškinti ar tiesiog puikus produktas odos atgaivinimui. Jei turite problemišką odą, jums pagelbės Bielenda Dr Medica Acne priemonės.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą