Pereiti prie pagrindinio turinio

Benefit

Benefit

"

Buvę modeliai, seserys Jean ir Jane Ford, 1976 metais įkūrė kosmetikos prekės ženklą Benefit Cosmetics, kad kiekvienos moters veide galėtų sužadinti šypseną. Kartu jos sukūrė pirmąjį ir vienintelį pasaulyje „fake its“ – greitą ir nuostabų kosmetikos patobulinimą kūrybiškoje pakuotėje su juokingais pavadinimais, kurie išsprendžia kiekvieną grožio problemą.

Dabar merginos iš viso pasaulio gali apsimesti, kuom tik nori ir kokiomis tik nori – kol joms tai tikrai išsipildys. Benefit kosmetika žaismingai padės joms su tokiais populiariausiais ir geriausiai parduodamais produktais, kaip kad, Benetint skysti skruostų skaistalai, Benefit BADgal BANG blakstienų tušas, Benefit Hello Happy makiažo pagrindas, Benefit POREfessional makiažo bazė, Benefit Hoola Bronzer bronzantas, Benefit Boi-ing korektorius arba Benefit Precisely pieštukas antakiams, My Brow Pencil ir Benefit Gimme Brow+ antakių gelis.

Ir pabaigai... Benefit yra pasaulinis* tobulų antakių, kurie „glosto“ jūsų veidą, ekspertas. Benefit kosmetika rūpinasi antakių poreikiais iš viso pasaulio ir drebina jį kosmetikos pramone jau daugiau nei 40 metų.

* (2019 m. sausio - gruodžio mėn. JAV, JK, Europoje, Korėjoje ir Kinijoje)

"

Žr. visą tekstą slėpti tekstą