Pereiti prie pagrindinio turinio

Pavasarinis makiažas: paryškinkite savo natūralų grožį 

Pavasaris jau visai čia pat, tad esame pasiruošę pagyvinti savo kasdieninį makiažą žaismingomis spalvomis. Šiemet ypač madingas natūralus grožis, todėl ypač svarbūs yra universalūs produktai ir natūraliai atrodantis makiažas.

Leiskite odai kvėpuoti ir suteikite jai gaivios, sveikos išvaizdos – kad jūsų veidas spindėtų lyg pirmieji pavasario saulės spinduliai ir žydinti gamta. Nesvarbu, ar dirbate biure, ar vykstate į vakarėlį, šis pavasario įkvėptas makiažas tiks visur ir puikiai paryškins jūsų veido bruožus vos 7 žingsniais.

Odos paruošimas

Pirmiausia svarbu kruopščiai paruošti odą. Švari ir sudrėkinta oda yra nepriekaištingo makiažo pagrindas ir užtikrina, kad jis išliktų visą dieną. Prieš kurdami makiažą, pamaitinkite veido odą drėkinamuoju kremu ir serumu, kad suvienodintumėte veido atspalvį ir paruoštumėte odą.

1 žingsnis. Makiažo pagrindas

Pradėkite makiažą nuo tinkamo makiažo pagrindo, kuris neapsunkintų odos ir leistų jai kvėpuoti. Užtepkite lengvo makiažo pagrindo ant odos ir sukamaisiais judesiais jį paskirstykite. Tuomet nedideliu skystojo maskuoklio kiekiu paslėpkite problemines veido vietas, pvz., tamsius ratilus po akimis ar odos netobulumus. Tada natūraliai suformuokite, paryškinkite ir užfiksuokite antakius, kad jie dailiai įrėmintų veidą. Iš pradžių vandeniui atspariu antakių pieštuku plonai nupieškite trūkstamus plaukelius, taip užpildydami tarpus. Paskui antakių formavimo geliu sušukuokite antakius aukštyn ir užfiksuokite.

2 žingsnis. Skaistalai ir švytėjimo suteikianti pudra

Naudokite skaistalus ir švytėjimo suteikiančią priemonę, kad oda atrodytų sveika ir švytinti. Švelniai rožinės spalvos matiniais pudriniais skaistalais paryškinkite veido sritį įstrižai aukštyn nuo skruostų iki smilkinių. Tada skruostikaulius, sritį po antakio linkiu ir viršutinės lūpos linkį paryškinkite lengva švytėjimo suteikiančia priemone, kad pagyvintumėte veido bruožus. 

3 žingsnis. Akių šešėlių pagrindas 

Pirmiausia padenkite akių vokus žėrinčiu, švelniai rožiniu atspalviu, kuris puikiai derės su skaistalais. Minkštu teptuku paskirstykite juos ant viso judamojo voko, kad sukurtumėte lygų, vienspalvį pagrindą.

4 žingsnis. Tamsesni akių šešėliai

Tuo pačiu teptuku, tik tamsesnio atspalvio šešėliais padenkite akies voką ties linkiu, kad suteiktumėte žvilgsniui gilumo. Tada gerai išsklaidykite, kad sukurtumėte švelnų perėjimą tarp šešėlių. 

5 žingsnis. Akių kontūras

Paryškinkite akis spalvotu akių pieštuku. Naudodami matinį pieštuką nubrėžkite ryškų akių kontūrą nuo vidinio iki išorinio akies kampučio, kad akys vizualiai atrodytų didesnės. 

6 žingsnis. Blakstienos

Paryškinkite blakstienas apimtį suteikiančiu tušu – juo padažykite blakstienas nuo pat šaknų iki galiukų, kad žvilgsnis taptų išties kerintis. 

7 žingsnis. Blizgios lūpos

Svarbiausia šio natūraliai atrodančio pavasarinio makiažo dalis – blizgios lūpos. Naudokite apimties suteikiantį lūpų blizgį, kad lūpos atrodytų natūraliai putlesnės. Prieš tepdami blizgį, lūpų kontūro pieštuku apveskite lūpas ir jas užpildykite, kad spalva būtų intensyvesnė. 

EKSPERTO PATARIMAS: 

„Norėdami sukurti natūraliai atrodantį švelnių spalvų makiažą rinkitės pastelinius atspalvius, tokius kaip rožinė ar mėlyna. Jie puikiai tiks prie pavasarinio žydėjimo spalvų ir išryškins jūsų grožį.“