Armani Si

FILTRAS ĮJUNGTAS
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Ypatingoms progoms
Antrinė kolekcija
Kvepalų kategorija

Giorgio Armani Sì

Giorgio Armani vardas visuomet buvo siejamas su prabanga, puikiu stiliumi ir elegancija. Visus savo kurtus dizainus Armani traktuoja kaip meno kūrinius, daug dėmesio skirdamas detalėms ir kruopštumui. Jo aromatų kolekcija Armani Sì yra duoklė moderniai, rafinuotai ir nepriklausomai moteriai, kuri yra stipri, bet moteriška. Jau šiandien atraskite Armani Sì asortimente ir sau tinkamiausią kvapą, išbandykite žydinčius Sì Fiori, galingus Sì Passione arba nesenstančius Armani Sì aromatus!

Armani ženklo istorija

Giorgio Armani savo karjerą mados srityje pradėjo Italijoje kaip vitrinų dizaineris 1964 m., po trumpo karinėje tarnyboje praleisto laiko. Gerai išmanydamas audinius ir gebėdamas pajusti dizainą, jis buvo priimtas dirbti Hitman vyriškų drabužių kompanijos dizaineriu.

Jo paties vyriškų drabužių prekės ženklas Emporio Armani buvo įkurtas 1975 m., o po metų sukurta ir moteriškų drabužių kolekcija. Devintajame dešimtmetyje Giorgio Armani visiškai pakeitė profesionalių spintas, sukurdamas elegantiškus atskirų dalių klasikinius kostiumėlius, greitai pakeitusius pasenusius gėlėtus sijonus. Mada pasikeitė neatpažįstamai, ir netrukus jis tapo dažnu aukštosios mados savaičių Romoje, Paryžiuje, Londone ir Niujorke dalyviu.

Giorgio Armani tapo įtakingiausiu ir žymiausiu mados prekės ženklu, siūlančiu rafinuotus, nesenstančius ir aukštos kokybės drabužius, papuošalus, kvepalus ir priemones po skutimosi, kurie patinka visiems.

Giorgio Armani Sì kvepalų kolekcija

Giorgio Armani kuria kvepalus, kurie yra tikras tobulumo ir harmonijos simbolis. Aukštos kokybės ingredientai, gundantys mišiniai ir energingi kvapai sukuria moteriškus kvepalus, kuriuos dievina visas pasaulis. Šie ilgai išliekantys kvepalai užburs svaiginančiais gėlių, jausmingais medžio natų bei patraukliai aštriais aromatais, kurie sužavės aplinkinius. Armani kvepalai turėtų būti kiekvienoje kvepalų mėgėjo kolekcijoje.

Armani Sì kolekcijoje yra:

  • Armani Si
  • Armani Sì Passione
  • Armani Sì Intense
  • Armani Sì Fiori

Giorgio Armani Sì kvepalai moterims

Prabangus Giorgio Armani moteriškas aromatas įkūnija šiuolaikinį moteriškumą ir prašmatnią eleganciją. Jo svaiginantis kvapas ilgai tvyro ant jūsų odos ir primena apie jus net ir išėjus iš kambario.

Šiuose kvepaluose sujungiamos trys pagrindinės natos: juodųjų serbentų nektaras, frezija ir rožė, o jas papildo medienos, vanilės ir pačiulių natos.

Tai puikūs kvepalai moteriai, kuri sako gyvenimui TAIP: Sì stiprybei, Sì svajonėms, Sì laisvei, meilei ir tikrajai „aš“.

Armani Sì siūlo trijų rūšių kvepalus. Kuo didesnė kvepalų koncentracija, tuo intensyvesnis ir ilgiau išliekantis kvapas:

  • Armani Sì tualetinis vanduo moterims kvapą suteikia akimirksniu. Šis aromatas itin intensyvus pradžioje, vėliau jo skleidžiamas kvapas pamažu silpsta. Lengvesnis Armani Sì EDT kvapas puikiai tinka vasarai ar kvepintis kasdien.
  • Armani Sì parfumuotas vanduo moterims suteikia besikvepinančiajai stiprų ir ilgai, net visą dieną, ant odos išliekantį kvapą. Armani Sì EDP puikiai tinka vakarui, renginiams ir kai norite, kad pirmasis įspūdis išliktų ilgam.
  • Armani Sì parfumuotas aliejus moterims turi dar intensyvesnį, bet subtilesnį kvapą. Armani Sì parfumuotas aliejus išlieka ilgiau ir puikiai tinka jautriai odai, nes, palyginti su purškiamais produktais, yra mažesnė odos sudirgimo galimybė. Armani Sì parfumuotas aliejus moterims turi vaisių bei širdamedžio aromatą ir skirtas naudoti bet kuriuo dienos metu.

Jei mėgstate šiuos kvapus, apsvarstykite galimybę įsigyti Armani Sì kūno losjoną moterims. Stebuklingi kvapų kolekcijos ingredientai yra ir šiame produkte, tad mėgstamas kvapas išliks ant jūsų odos dar ilgiau.

Armani Sì Passione parfumuotas vanduo moterims

Armani Sì Passione yra puikus ir galingas Armani Sì kvepalų variantas. Šis vaisių ir gėlių aromatas sužavės stiprumu ir jautrumu. Pasikvėpinus pirmiausia pajuntamas juodųjų serbentų nektaras kartu su kriaušių natomis. Po šių viršutinių natų justi vanilės, jazminų, rožių žiedlapių ir heliotropo užuominos. Kvapo širdyje yra kedras ir Orcanox ™. Armani Sì Passione puikiai tinka kasdieniam naudojimui, bet ypač tiks vakarui.

Armani Sì Intense parfumuotas vanduo moterims

Armani Sì Intense kvapas skirtas drąsiai ir pasitikinčiai savimi moteriai. Ji nebijo rizikuoti ar laužyti socialinių normų. Pasikvepinus pirmiausia pajuntamas frezijų, bergamočių ir juodųjų serbentų aromatas, o po jų – nerolių, kiečių ir rožių užuominos. Kvapą užbaigia medienos natos ir vanilės bei pačiulių prisilietimai. Kvapas yra vaisinis, labai drąsus ir... intensyvus.

Armani Sì Fiori parfumuotas vanduo moterims

Šie gėlių įkvėpti subtilūs Armani kvepalai skirti moteriai, kuri yra užmezgusi tvirtą ryšį su gamta. Pasikvepinusi jais jausitės lyg apsigaubusi antrąja oda, teigia Giorgio Armani.

Armani Sì Fiori aromatas yra lengvesnė versija stiprių ir dominuojančių Armani Sì kvepalų asortimente. Dominuojančias juodųjų serbentų ir mandarinų natas pakeičia nerolių eterinio aliejaus ir rožių aromatai, o kvapų paletę užbaigia vanilės ir baltojo muskuso kvapai, suteikiantys kvepalams prašmatnų ir elegantišką pojūtį.

Giorgio Armani Sì kvepalų rinkinys dovanų

Armani Sì kvepalai suteikia tą mums visiems reikalingą prabangos pojūtį. Palepinkite savo artimuosius ar save prabangių kvepalų rinkiniu Armani Sì Fiori. Tai nustebins ir nudžiugins kiekvieną moterį, kuri mėgsta gaivius ir drąsius kvapus.

Gerai žinoma, kad auksinė žvaigždutė raudoname fone su centre esančiu žodžiu Armani pradžiugina kiekvieną.

Dovanų rinkinyje yra šie kvepalai:

  • Armani Sì Flori parfumuotas vanduo moterims, 50 ml buteliukas
  • Armani Sì Flori parfumuotas vanduo moterims, 7 ml buteliukas
  • Armani Si kūno losjonas moterims

Niekas nedvelkia prabanga ir elegancija taip, kaip Armani aromatai. Armani Sì kvepalų kolekcija yra įvairi, moteriška, tad jai neįmanoma atsispirti. Atraskite mėgstamą kvapą ir palepinkite save žiupsneliu prabangos!