Pereiti prie pagrindinio turinio

Aramis

Apie prekės ženklą Aramis

 Rafinuotumas, vyriškumas ir aukščiausios klasės kokybė niekada neišeis iš stiliaus. Tai įrodo to paties pavadinimo prekės ženklo Aramis kvapas, pirmasis prestižinis vyriškas aromatas, parduodamas universalinėse parduotuvėse, kuris iki šiol – po dešimtmečių rinkoje – vis dar yra populiarus ir nesenstantis.

Aramis prekės ženklo istorija prasidėjo 1964 metais. Jis gavo savo vardą iš vieno iš trijų muškietininkų, iš legendinio Aleksandre Dumas romano. Aramis kvepalų kompozicijos dažnai būna sumedėjusios ar gaivių citrusų tonų, įkūnija vyriškumą ir rafinuotumą, o jų kūrime dalyvauja pirmaujantys pasaulio parfumeriai.

Išbandykite, pavyzdžiui, Aramis Havana vyrišką tualetinį vandenį, kuris staiga nukels jus į saulėtąją Kubą, aromatinį Aramis New West kvapą, kupiną medienos tonų, arba Aramis kvepalus Aramis Calligraphy su oudmedžiu ir rožėmis bazinėje natoje. Taip pat verta paminėti Aramis Tuscany Per Uomo tualetinį vandenį, įkvėptą vaizdingos Toskanos. Žinoma, prekės ženklo portfelyje yra ir balzamas Aramis po skutimosi, kuris puikiai ramina ir tuo pačiu kvėpina odą.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą