Skip to main content

Amouage

Rekomenduojama

Amouage

Amouage yra nepriklausomas prabangių kvepalų prekės ženklas, kurio produkcija išsiskiria ypač sodriais aromatais ir elegantiškomis pakuotėmis. Nuo pat įmonės įkūrimo Amouage siekė užsibrėžto tikslo kurti aukščiausios kokybės kvepalus. Kvepalų sudedamosios dalys atrenkamos Prancūzijoje, o gamyba vyksta Omane. Viso šio sudėtingo proceso metu Amouage produktų kokybė yra griežtai tikrinama. Naujausios kartos nišiniai kvepalai atspindi tikrą kvepalų kūrėjų meistrystę. Palepink savo jusles!

Apie Amouage

Nišinių kvepalų įmonė Amouage 1983 m. buvo įkurta Maskate, Omane, sultono Qaboos bin Said al Saido prašymu. Nors Amouage įkurta Viduriniuose Rytuose, o jų produktus įkvepia vietinė kultūra, dabar įmonės gaminiai parduodami visame pasaulyje, o jos būstinė yra Londone.

Pradėjusi kurti prabangius kvepalus, Amouage papildė savo produktų kolekciją ir vonios bei namų reikmenimis. Visuose produktuose yra egzotiškų ingredientų, gaminiai dailiai ir meniškai supakuoti.

Amouage unisex kvepalai

Įmonė taip pat siūlo tiek moterims, tiek vyrams tinkančių kvepalų kolekciją. Puikiuose aromatuose slypi tik aukščiausios kokybės ingredientai, o kvepalus puošia prabangios pakuotės. Šie sodrūs ir paslaptingi kvepalai turi specialų Amouage Opus pavadinimą ir daugybę išskirtinių versijų – nuo Amouage Opus I iki Opus IX.

Vyraujantys unisex kvepalų aromatai – medienos, rytietiški, aštrūs. Šie, sumaišyti su gėlių, žolelių ar širdamedžio atspalviais, sukuria puikius unisex kvepalus, kurie nėra nei pernelyg moteriški, nei vyriški. Puikiai tinka kvepalais mėgstančiai dalintis porai!