Valentino dienos dovana

Romantiškos dovanų pakuotės

Mielai supakuosime jūsų Valentino dienos dovanas į gražią dėžutę.

Prisipažinkite meilėje

išgraviruodami asmeninę žinutę ant kvepalų ar kosmetikos priemonės pakuotės.
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Prekės ženklas
Rodyti daugiau
Lytis / amžiaus grupė
Rekomenduojama

Valentino dienos dovanų idėjos ir patarimai

Nustebinkite savo gyvenimo draugą Valentino dienos dovana, kuri pavers šią progą dar ypatingesne. Notino siūlo įsigyti geriausias Valentino dienos dovanas ir smulkmenas, padėsiančias atsipalaiduoti kartu su mylimuoju.

Valentino dienos dovanų idėjos

Išsirinkite jausmingus kvepalus, kurie užburs ir pradžiugins jūsų antrąją pusę. Puiki dovana Valentino dienos proga – tokie meile alsuojantys kvepalai kaip DKNY Nectar Love. Taip pat galite išsirinkti universalius kvepalus, kuriuos galėsite dalintis kartu su mylimuoju! Taip leisite visiems suprasti, kad priklausote vienas kitam.

Jūsų mylimajai gali patikti puošnūs lūpų dažai, o vyrą pradžiugins prabangus skutimosi priemonių rinkinys. Bet kokiu atveju nepamirškite, kad geriausia Valentino dienos dovana yra ta, kurią išrinkote su meile.

Dovanos mylimiesiems

Norite pradžiuginti savo partnerį? Nors įprastai tam renkamasi vakarienė prabangiame restorane, mes rekomenduojame praleisti intymų vakarą kartu. Paruoškite atpalaiduojamąją vonią ar pasimėgaukite jausmingu masažu, uždekite kelias kvapiąsias žvakes ir leiskitės į magišką pasimatymą.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą