Ted LapidusBlack Soul tualetinis vanduo vyrams

Ted Lapidus Black Soul tualetinis vanduo vyrams
Ted Lapidus Black Soul tualetinis vanduo vyrams
100 ml
17,18

Turime | Kodas TEL0052
1
DPD Pristatymas į namus
ketvirtadienis 27.1.2022
Asmeninis atsiėmimas
ketvirtadienis 27.1.2022

Tegul tualetinis vanduo Ted Lapidus Black Soul padeda atskleisti apie jus, kad į kambarį ką tik įėjo vyras, kuris gauna viską, ko trokšta. Vyriško jausmingumo, gundymo ir aistros kupinas kvapas nepaliks abejingo nė vieno aplinkinio.

  • medienos kvapas
  • prieskoninis kvapas
  • kiekvienas šiuolaikinis džentelmenas tai įvertins
  • šiltas kvapas, puikiai tinkantis šaltu oru

Pilnas ingredientų sąrašas

ALCOHOL DENAT., WATER / AQUA, FRAGRANCE / PARFUM, DISODIUM EDTA, BENZYL ALCOHOL, EUGENOL, ISOEUGENOL, CINNAMAL, COUMARIN, GERANIOL, BENZYL CINNAMATE, LINALOOL, BENZYL BENZOATE, LIMONENE Už produkto sudėtį ir ingredientus atsako gamintojas. Dėl galimų pakeitimų, visada rekomenduojame patikrinti produkto sudėtį tiesiai ant gaminio pakuotės.
Pilnas tekstas

Sudedamosios dalys

Viršutinės natos jaučiamos vos pasipurškus kvepalais ir leidžia susidaryti pirmąjį įspūdį apie kvepalus. Nors jų kvapas intensyvus, jis juntamas neilgai.
Galvos nata
Tolu balzamas, muskusas, cinamonas, mėtos, kedras
Vidurinės natos laikomos kvapų širdimi, kuri atsiskleidžia praėjus kelioms minutėms ir išsisklaidžius viršutinėms natoms. Šis aromatas įprastai juntamas 2–3 valandas.
Širdies nata
bergamotės, šafranas, kardamonas, gvajoko mediena, nerolis
Bazinės natos – baigiamasis ir dažnai ilgiausiai ant odos išliekantis kvepalų aromatas. Šis kvapas gali lydėti jus nuo 4 valandų ir galbūt visą dieną.
Bazinė nata
sakai, citrinos
Kvepalų kategorija
aštrus, mediškas