Pilki plaukai

Perkamiausi

Nesibaiminkite bąlančių plaukų ir su pasididžiavimu pabrėžkite žilus plaukus. Naudokite specializuotas priemones žiliems plaukams ir pasirūpinkite sveika ir gražia plaukų išvaizda.

Palaipsniui jūsų plaukai praranda spalvą, tampa vis jautresni ir silpnesni bei reikalauja kruopštesnės priežiūros. Notino.lt siūlo įsigyti priemones baltiems ir žiliems plaukams su tokiomis maitinamosiomis medžiagomis kaip kofermentas Q10, kuris stimuliuoja plaukų šaknis ir aktyvina keratino gamybą.

Pasirinkite švelnų šampūną žiliems plaukams. Jei jūsų plaukams būdingas nepageidaujamas gelsvas atspalvis, įsigykite sidabrinės spalvos šampūną, kuris neutralizuoja spalvos pakitimus. Mūsų priemonių asortimente rasite žiliems plaukams skirtus šampūnus su dažų pigmentais, kurie suteikia plaukams tamsesnį atspalvį.

Naudokite plaukus stiprinantį ir žvilgesio suteikiantį kondicionierių arba plaukų kaukę. Taip pat galite išmėginti putėsių konsistencijos grožio priemonę ar purškiklį su sidabrinės spalvos pigmentais, kurie atgaivins baltų plaukų spalvą. Baltiems plaukams trūksta pigmento, kuris veikia kaip saulės spindulių filtras. Dėl šios priežasties turėtumėte naudoti priemones su UV filtru, kurios apsaugo nuo žalingų saulės spindulių.

Nusprendėte paslėpti žilus plaukus? Pasitelkite plaukų dažus. Nepamirškite, kad visuomet turėtumėte rinktis plaukų dažus, kurių spalva yra vienu atspalviu šviesesnė nei natūrali jūsų plaukų spalva, nes taip ji atrodys natūraliau. Rinkitės iš gausaus Alpecin, Schwarzkopf Professional, L'Oréal Professionnel ir kitų prekių ženklų žiliems plaukams skirtų priemonių asortimento. Mūsų kainos žemesnės nei parduotuvėse!