Nepaklusnūs plaukai

FILTRAS ĮJUNGTAS
  • Nepaklusnūs plaukai
Filtruoti
Kainų intervalas

iki

Nemokamos dovanos ir pasiūlymai
Lytis / amžiaus grupė
Perkamiausi

Ar jūsų plaukai styro į visas puses? Ar jie nuolat veliasi, o jums niekuomet nepavyksta išsaugoti norimos šukuosenos?

Nepaklusnių plaukų priežiūrai reikalingas ypatingas dėmesys, todėl rūpindamiesi tokiais plaukais turite atkreipti dėmesį į tam tikrus aspektus. Pirmiausia venkite pernelyg stipriai trinti plaukų rankšluosčiu, džiovinti juos karšto oro prietaisais ir dažnai dažyti. Taip pat svarbi tinkama šukuosena ir specialių šiauštis linkusiems plaukams skirtų priemonių naudojimas.

Naudokite glotninamąjį šampūną nepaklusniems plaukams, kuris suteiks jiems švelnumo ir glotnumo bei apsaugos nuo šiaušimosi. Išplovus plaukus privalu naudoti glotninamąjį kondicionierių arba kaukę su lipidais ir keratinu, kuri intensyviai pamaitins ir švelnins plaukus. Taip lengviau suvaldysite šiauštis linkusius plaukus, kurie taps glotnesni ir labiau žvilgantys. Šukuosenai užbaigti naudokite purškiklį, putas ar formuojamąjį balzamą, kuris glotnina plaukus.

Išsirinkite specialias priemones nepaklusniems plaukams iš plataus mūsų prekių asortimento. Mūsų parduotuvėje rasite Orofluido, Aésop, L'Oréal Professionnel, Kérastase ir kitų populiariausių prekių ženklų kondicionierius, kaukes ir šukuosenos formavimo priemones nepaklusniems plaukams už puikią kainą!