Šviesinamasis makiažo pagrindas

Amžius tėra skaičius ir jam nebūtina atsispindėti jūsų veide! Šviesinamasis pagrindas yra nuostabus produktas ne tik brandžią odą turinčioms moterims. Šiuose pagrinduose yra šviesą atspindinčio pigmento, atgaivinančio sukritusią, pavargusią ir išbalusią odą.

 

Šviesinamasis pagrindas veikia panašiai kaip ir šviesą atspindintis kremas – pagyvina, atjaunina jūsų odą ir ji atrodo sveikesnė. Jį galite naudoti neatsižvelgdama į odos tipą, jis veikia stebuklingai, turi daug privalumų:

  • išlygina odos atspalvį ir skaistina jūsų veidą;
  • sukuria gaivumo ir jaunystės įvaizdį;
  • paslepia netobulumus, pavyzdžiui, raukšles ir pigmentines dėmes;
  • optiškai išlygina mimikos raukšles.

Kai kurie šviesinamieji pagrindai netgi apsaugo jūsų odą nuo UV spindulių arba yra atsparūs vandeniui – trumpai tariant, jie yra puikus produktas, kurį patogu pasiimti į kelionę.

Kaip naudoti šviesinamąjį pagrindą?

Šviesinamieji pagrindai dažniausiai yra skysčių arba kremų pavidalu, vadinasi, juos galima naudoti skirtingais būdais – tepti makiažo šepetėliu arba pirštais. Tačiau norėdamos pasiekti natūraliausią ir šviežią, gyvybingą įvaizdį, naudokite makiažo kempinėlę.

Sugrąžinkite odai jaunatvišką spindesį ir atjaunėkite keleriais metais net ir be pagrindo. Viskas, ko jums reikia, – tiesiog užtepti šviesinamojo kremo arba serumo!

Žr. visą tekstą slėpti tekstą

Perkamiausi