Pereiti prie pagrindinio turinio

Lab Series

Apie prekės ženklą Lab Series

 Naujoviška, aukščiausios klasės ir maksimaliai efektyvi priežiūra, sukurta pagal vyrų odą – tai Lab Series kosmetika, padedanti vyrams visame pasaulyje atrodyti ir jaustis geriausiai.

Lab Series prekės ženklo istorija buvo pradėta rašyti dar 1987 metais. Jo filosofija grindžiama žinojimu, kad vyrų ir moterų oda labai skiriasi, taigi skiriasi ir jos poreikiai. Štai kodėl vyrams reikia kosmetikos priemonių, pritaikytų jų odai. Lab Series siūlo vyrams pažangiomis technologijomis pagrįstus sprendimus, pagrįstus moksliniais tyrimais ir ilgamete patirtimi. Prekės ženklas taip pat siekia atkreipti dėmesį į tai, kaip vyrai rūpinasi savo oda, ir atsižvelgia į tai, kaip jie nori naudoti kosmetiką.

Lab Series prekės ženklo portfelyje rasite viską, ko reikia visapusiškai odos priežiūrai. Išbandykite, pavyzdžiui, Lab Series Instant Filter Moisturizer, kuris suvienodina odos atspalvį, Lab Series Multi-Action veido prausiklį, kuris puikiai atpalaiduoja poras ir pašalina nešvarumus nuo odos, arba malonų Lab Series balzamą po skutimosi.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą