Pereiti prie pagrindinio turinio

Apie prekės ženklą Ermenegildo Zegna

Apie prekės ženklą Ermenegildo Zegna

 Italijos mados namai Ermenegildo Zegna, nešantys savo įkūrėjo vardą, garsėja daugiausia prabangiais vyriškais kostiumais, siuvamais iš aukščiausios kokybės audinių.

Prekės ženklo istorija buvo pradėta rašyti Italijoje, Triveryje, 1910 metais. Ją įkūrė Ermenegildo Zegna, kuris svajojo apie įmonę, gaminančią gražiausius audinius pasaulyje. Kokybė jam buvo svarbiausia ir jis visada rėmėsi rūpinimusi savo darbuotojais bei aplinka, kurios Ermenegild įpėdiniai ir toliau laikosi. 1980 metais Paryžiuje buvo atidarytas pirmasis Ermenegildo Zegna butikas, po to - Londone ir Milane. Italijos prekės ženklas dabar turi daugiau nei 500 parduotuvių visame pasaulyje.

Pirmieji Ermenegildo Zegna kvepalai dienos šviesą išvydo 1992 metais. Dabar Ermenegildo Zegna turi kelias dešimtis vyriškų kvapų. Išbandykite, pavyzdžiui, aromatinius ir medienos atspalvius slepiantį tualetinį vandenį Ermenegildo Zegna Uomo, nepakartojamus oudmedžio kvepalus Ermenegildo Zegna Indonesian Oud arba Ermenegildo Zegna priežiūrą po skutimosi.

Žr. visą tekstą slėpti tekstą