SoulettoEnchanting Reed Diffuser kvapų difuzorius su užpildu

Souletto Enchanting Reed Diffuser kvapų difuzorius su užpildu
Souletto Enchanting Reed Diffuser kvapų difuzorius su užpildu
Naujiena
Ypatingi pasiūlymai
Nemokamas pristatymas
225 ml
40,50

Turime | Kodas SLT01322
1
Dovana jums
Įsigijus prekių iš Souletto prekės ženklo už daugiau nei 40 €, pirkinių krepšelyje galėsite pasirinkti dovanų kambarių purškiklį.
Dovana jums
Dovana jums
Dovana jums
DPD Pristatymas į namus
ketvirtadienis 27.1.2022
Asmeninis atsiėmimas
ketvirtadienis 27.1.2022

Nesvarbu, iš kur sugrįšite, aromato difuzorius Souletto Enchanting Reed jums visada primins tiesą, kad visur gerai, bet namuose geriausia. Šilti tauriosios medienos, rožių ir prieskonių tonai pavers jūsų namus jaukiausia vieta pasaulyje, kurioje galima visiškai atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis ramybe.

Savybės:

  • elegantiškas būdas iškvepinti jūsų namus arba darbovietę
  • sukuria jaukią ir atpalaiduojančią atmosferą
  • taps įdomia interjero dizaino detale
  • kvapo intensyvumą galima padidinti apverčiant lazdeles

Kvapo kompozicija:
Pirmiausia pajusite viršutines natas, t.y. eukalipto kvapą, sumišusį su sodriais kedro tonais. Netrukus po to ore pasklis vidurinės natos - gvazdikėlių, muskato riešutų bei klasikinis rožės aromatai. ilgiausiai išliks bazinės natos - prieskonių ir aksominis kedro kvapas.

Kaip naudoti:
Sudėkite lazdeles į užpildą. Tada padėkite difuzorių į tinkamą vietą. Ideali vieta būtų tokia, kur pastoviai juda oro srovė, tačiau nėra skersvėjo. Taip išvengsite pernelyg greito užpildo išgaravimo. Intensyvumą galite reguliuoti patys, priklausomai nuo to, kaip dažnai apverčiamos lazdelės. Jei lazdelių neapversite, jos pamažu skleis neintensyvų kvapą.

Sudedamosios dalys

Viršutinės natos jaučiamos vos pasipurškus kvepalais ir leidžia susidaryti pirmąjį įspūdį apie kvepalus. Nors jų kvapas intensyvus, jis juntamas neilgai.
Galvos nata
eukaliptas, kedras
Vidurinės natos laikomos kvapų širdimi, kuri atsiskleidžia praėjus kelioms minutėms ir išsisklaidžius viršutinėms natoms. Šis aromatas įprastai juntamas 2–3 valandas.
Širdies nata
gvazdikėliai, muskatai, rožės
Bazinės natos – baigiamasis ir dažnai ilgiausiai ant odos išliekantis kvepalų aromatas. Šis kvapas gali lydėti jus nuo 4 valandų ir galbūt visą dieną.
Bazinė nata
prieskoniai, kedras
Namų kvapų savybės
mediškas, švari, gėlių
Kvapų difuzoriaus rūšis
lazdelė