RasasiBukhoor Jebel Ali frankincensas

Rasasi Bukhoor Jebel Ali frankincensas
Rasasi Bukhoor Jebel Ali frankincensas
10 vnt.
14,06

liko 3 | Kodas AHR02950
1
Dovana jums
Namų kvapai dabar su 20 % nuolaida. Pirkinių krepšelyje įveskite kodą home ir nuolaida bus jūsų. Nuolaida negalioja nukainotiems produktams ar esantiems išpardavime.
DPD Pristatymas į namus
pirmadienis 24.1.2022
Asmeninis atsiėmimas
pirmadienis 24.1.2022

Netradicinis šių smilkalų Rasasi Bukhoor Jebel Ali kvapas padės jums pasijusti tarsi Oriente. Tai iš medžių žievės gaunama kvapioji derva. Ji turi daugybę panaudojimo būdų: gali būti naudojama aplinkai kvėpinti ar kambariams, daiktams bei žmonėms apvalyti. Anot įvairių prietarų, šiais smilkalais taip pat galima apvalyti sielą. Tokiu netradiciniu būdu atnaujinkite savo namų ar darbo erdvę ir leiskite sau atsipalaiduoti.

Charakteristika:

  • medienos kvapas
  • žiemos kvapas

Kaip naudoti:
Smilkalams deginti reikės smilkyklės, žnyplių, greitai degančių anglių ir degtukų arba žiebtuvėlio. Taip pat galite naudoti sausą ir švarų smėlį, tačiau jo deginimui nereikia. Jei ketinate naudoti smėlį, pilkite jo į smilkyklę tiek, kad susidarytų maždaug 1 cm storio sluoksnis. Paimkite žnyplėmis greitai užsidegančią anglį ir ją uždekite. Kaitinkite maždaug 20 sekundžių, kol anglis nustos kibirkščiuoti. Tada įdėkite ją į smilkyklę. Maždaug po 1 minutės galite pradėti ant jos barstyti smilkalus. Pradėkite nuo mažų dozių ir palaipsniui didinkite, kol kvapo intensyvumas jums atrodys tinkamas.

Sudedamosios dalys

Sudėtis
ladanas, Cukrus, agarmedžiai, muskusas
Namų kvapų savybės
mediškas