Pereiti prie pagrindinio turinio

Grožio tendencijos 2022-ųjų vasarai? Grafinis akių kontūras! Išmokysime ir jus

2022-06-01

Notino

Skaitinys 4 minutėms

Mėgstate iššūkius? Puiku! Važiuojam. Vos saulei pradėjus daugiau šildyti, iškart atsiranda daugiau noro eksperimentuoti. Ne vien su rūbais, bet ir su makiažu. Gal dėl to, kad staiga aplink atsiranda tiek spalvų? Galbūt... Ką gi, perkelkime jas ir į savo makiažą! Šįkart grafinio akių kontūro pavidalu. Kažkas jį dievina, kažkas nekenčia. Aš tikrai priklausau prie dievinančių. Ir kai jums parodysiu, kaip šį kontūrą pasidaryti, jus irgi jį tiesiog pamilsite. Patikėkite manimi.

Metalinis grafinis akių kontūras 

Klasikinį akių kontūrą tikrai bent kartą darėmės dauguma. Šįkart tik kiek kitaip pravesime liniją, pakeisime juodą spalvą ryškesne ir būsime išbandžiusios visiškai naują makiažo tendenciją. Piešiant grafinį akių kontūrą svarbus tikslumas, nes čia, deja, matosi kiekviena klaidelė. Bet nebijokite! Visko galima išmokti. 

Paimkite skysto akių kontūro NYX Professional Makeup Epic Wear Metallic Liquid Liner Gun Metal atspalvį ir nubrėžkite klasikinę liniją. Pradėkite nuo vidinio akies kampelio ir keliaukite link išorinio. Rekomenduoju kontūro nedaryti per ryškaus. Kodėl? Tuoj išduosiu. 

Produkti

Nes dar pridėsime ir antrą liniją. Vėl priglauskite šepetėlį prie akies voko. Šįkart ne prie akies kampelio, o tarp viršutinio voko ir antakio. Liniją veskite pagal akies formą ir „snapelį“ sujunkite su apatine linija. Ir voilà – naujas, madingas makiažas jau čia! 

PATARIMAS: Šį išraiškingesnį makiažą galima papildyti „nude“ blizgiu lūpoms su viniliniu efektu UXI BEAUTY Plumping lipgloss

Spalvotas akių kontūras 

Madingiausia 2022 metų makiažo tendencija laikyčiau bet kokią rausvos ir raudonos spalvos kombinaciją. Todėl ir su šiomis spalvomis grafinis akių kontūras atrodys puikiai. 

Pirma paimkite baltą akių kontūro pieštuką Shiseido Kajal InkArtist ir paruoškite pagrindą. Spalvos ant balto pagrindo dar labiau išryškės. Vėl priglauskite pieštuką tarp viršutinio voko ir antakio ir nupieškite lenktą liniją, bet nepabaikite jos „snapeliu“ į viršų. Tik sujunkite ją su išoriniu akies kampeliu. Dabar telieka nupiešti visiškai identišką liniją, tik truputį žemiau (arba aukščiau, priklausomai nuo to, kur pradėjote). 

Kai jau turime dvi baltas linijas, galime pradėti jas spalvinti! Gražias, ryškias spalvas rasite paletėje  Makeup Revolution Graphic Liners, kuri turi ir mažą šepetėlį. 

Vieną baltą liniją apveskite rausvu šešėliu, o kitą raudonu... Ir viskas! Kaip jums patinka rezultatas? 

PATARIMAS: Šis makiažas puikiai dera su lūpų blizgiu Lancôme L'Absolu Gloss Rôsy Plump, kuris dar ir suteikia putlumo.

Šviesus grafinis kontūras

Baltas akių kontūras jau kurį laiką išlieka madingas, nes atrodo tiesiog puikiai. Šįkart rinkitės skystą akių kontūrą NYX Professional Makeup Epic Wear Metallic Liquid Liner – su sidabro atspalviu Silver Metal. Liniją vėl veskite įprastu būdu, nuo vidinio akies kampelio iki išorinio. Stenkitės, kad linija būtų kuo plonesnė ir kuo tolygesnė. Rezultatas tada atrodys geriau.

Produkti

Antrą liniją irgi veskite nuo vidinio kampelio, bet tiesiai per viršutinio voko pakraštį. Įsivaizduokite, kad norite tarsi įrėminti visą viršutinį voką. Po to užteks tik truputį padažyti blakstienas ir viskas. 

PATARIMAS: Prie šviesių linijų dera truputį ryškesni lūpų dažai, pavyzdžiui NOBEA Day-to-Day atspalvis Scarlet Red. 

Ką apie grafinius akių kontūrus manote jūs? Ar įtrauksite į makiažo tendencijų, kurias norite išbandyti, sąrašą?