Pereiti prie pagrindinio turinio

Ką patartumėte savo jaunesniajai „aš“? Skaitykite, ką redakcijoje patartumėme mes

2023-03-01

Iva Davies

Skaitinys 5 minutėms

Kai buvome labai jaunos, jaudinomės dėl dalykų kurie dabar atrodo visai nesvarbūs. Tiek daug energijos skirdavome šioms smulkmenoms, kad pamiršdavome kreipti dėmesį į tikrai mums naudingus ir svarbius dalykus. Mes norime su jumis pasidalinti keliais patarimais. Paskaitykite, ką redakcijoje norėtumėme pasakyti ar patarti savo jaunesniosioms „AŠ“

Jaunystė yra šiek tiek nerūpestingas gyvenimo tarpas. Žinoma, su amžiumi įgauname patirties, ir surimtėjame, kad galėtume spręsti svarbias problemas. Prisimenate tuos laikus, kai su draugėmis dienų dienas sukote galvą kaip išspręsti mažą problemą? Mes taip pat. Dabar tai kelia šypseną, ar net nostalgiją. Tikimės, kad skaitydami šiuos mūsų patarimus, prisiminsite šiuos laikus, ir galbūt net sužinosite kažką naujo.

Nepešiok antakių pati ir investuok į gerą pedikiūrą

Jurga U., Internetinio turinio redaktorė

Miela Jurga, tinkamai ir kiekvieną vakarą nusivalyk makiažą. Akių makiažui naudok jautrioms akims skirtas priemones, gerk daug vandens, ir pasirūpink apsaugos nuo saulės priemonėmis (nepamiršk jomis tepti ir ausis bei lūpas). Apsaugos nuo saulės priemones, plaukų kondicionierių ir plaukų kaukę pasiimk net į keliones. Nebijok raudonų lūpų dažų – jie tau labai tinka. Nepešiok antakių pati, geriau leisk jais pasirūpinti kosmetologei – pasakyk jai, ko tiksliai nori. Tikrai nebūtina sekti kiekvieną mados tendenciją. Daug dėmesio skirk pedikiūrui, netvarkingi kojų nagai nepuošia nė vienos! 

Nedažyti plaukai – lengvesnis gyvenimas

Julija P., Internetinio turinio redaktorė

Nesidažyk plaukų! Gamta tave apdovanojo nuostabiais rudais plaukais su daugybe žavių, tarpusavyje gražiai derančių atspalvių. Tavo dukra turės tokius pat dailius plaukus, tik tamsiai šviesaus atspalvio, ir patikėk, į klausimus, ar gali juos pašviesinti sruogelėmis, atsakinėsi nuo tada, kai jai sukaks penkeri. Nedera leisti jai dažytis plaukus būnant tokio amžiaus, tačiau vengti juos dažyti turėtum ir tu. O kaipgi eksperimentai: noras tapti rausvaplauke, blondine ar juodaplauke? Nė viena iš šių spalvų nebus „tavo“. Mylėk savo natūralią plaukų spalvą ir užuot dažiusi plaukus, investuok į kokybišką šampūną ir kondicionierių. Gyvenimas nedažant plaukų yra šimtąsyk lengvesnis!

Jurga ir Julija savo jaunesniosioms „aš“ pasiūlytų:

Visuomet svarbu nusivalyti makiažą

Diana Č., Projektų koordinatorė

Prašau, nepamiršk kas vakarą kruopščiai nuvalyti veido odos! Turi puikiai atrodančią jaunatvišką odą, tad nepamiršk nusivalyti makiažo. Valai makiažą tik ryte? Leisk odai kvėpuoti. Jei nenori turėti pažeistų blakstienų, užsikimšusių porų ar kitų odos problemų, kas vakarą eidama į vonią kartok šią mantrą: pirmiausia nuvalau makiažą, tuomet nuvalau odą. 

Kai laukiesi, užklumpa keisti maisto troškimai, bet prašau, atsisakyk bulvių ir cukraus

Audra R., Turinio rinkodaros vadovė

Nesidažyk plaukų žaliai - pirmąsias dvi savaites atrodysi išskirtinai, tačiau prireiks daug laiko, kol spalvoti plaukai nuaugs. Jei nori paryškinti akis akių kontūru, rinkis tinkamą akių pieštuką. Mažiau bulvių ir cukraus, nesvarbu, kad jų norisi dėl to, jog laukiesi – žindant svoris nenukris.

Audrai ir Dianai labai patiko:

Visada naudok kremą nuo saulės

Ieva D., Internetinio turinio redaktorė

Žinok, ko iš tiesų nori, ir gyvenk pagal savo taisykles. Nubrėžk ribas, ir nebijok pasakyti „ne“. Nereaguok į tai, ką sako aplinkiniai - tavo gyvenime yra tik keletas žmonių, kurių nuomonė tau turėtų rūpėti.

Naudok kremą su aukštu SPF. Visuomet. Nesvarbu, kad po atostogų nebūsi įdegusi tiek kiek norėjai būti. Saugok savo odą. Eksperimentuok su plaukais. Blondinė, trumpaplaukė, ilgaplaukė – būk išradinga. Kada, jeigu ne dabar?

Nesilaikyk dietų, nebent tai rekomendavo tavo gydytojas arba turi tikslų mitybos planą. Nesusigadink savo santykių su maistu. Galima valgyti sveikai, skaniai ir sočiai, nesiklausyk tų kurie sako priešingai. Visuomet valyk veido odą. Kiekvieną dieną! Nebijok ir lūpų dažų. Gyvename tik vieną kartą, tad būk drąsi ir nebijok išbandyti kažką naujo.

Kartok tai visoms, kurios tau rūpi. Ir apkabink jas. Nei viena iš mūsų nežino kiek apsikabinimų mums dar liko. Mylėkime, drąskinkime ir įkvėpkime viena kitą. Ir dar kartą sakau – nepamirškime naudoti priemonių su SPF. Oda yra mūsų didžiausias organas, ir mes privalome ją apsaugoti. 

Alkoholis? Ne, jo neturėtų būti ir makiažo valymo priemonėse!

Lina, internetinio turinio redaktorė

Nenaudok alkoholio turinčių makiažo valymo priemonių - tai tik išdžiovins tavo odą. Nusivalyk makiažą, net jei iš vakarėlio grįžai trečią nakties ir viskas apie ką galvoji yra kaip nusigauti iki lovos. Neslėpk savo gražios, jaunatviškos odos po storu makiažo sluoksniu, o lūpų pieštuką naudok tik tam, kad paryškintum savo natūralią lūpų formą. Ir svarbiausia, prašau, pasidomėk kas yra aukšto apsaugos lygio SPF turintys kremai, ir naudok juos kasdien.

Nesidažyk plaukų namuose – apsilankyk pas profesionalią kirpėją, jeigu nenori, kad plaukai pradėtų slinkti. Žinoma, yra gerai, kad yra puikių priemonių nuo plaukų slinkimo -  bet galima to išvengti. Ir dar: nebijok eksperimenuoti, gyvenk čia ir dabar, išlik pozityvi ir rūpinkis savimi. Visada.

Ieva ir Lina tikrai būtų turėjusios:

Ar radote kažką įkvepiančio? Ką patartumėte savo jaunesniajai aš?