Pereiti prie pagrindinio turinio

Jums patinka rūpintis savo oda? Turime nuostabią dovaną, kuri padės puoselėti grožį!

2022-10-05

Notino

Skaitinys 4 minutėms

Kiekvienais metais norime nudžiuginti savo artimuosius. Žinoma, kad visų svarbiausia – kartu praleistas laikas, tačiau pirkdami dovanas norime, kad jos nuoširdžiai pradžiugintų. Patikėkite, grožį puoselėjantis dovanų rinkinys niekada nenuvils! Tokia dovana patiks kiekvienam, kam nesvetimos makiažo priemonės, kvepalai ar namų kvapai. Praktiškas barzdos priežiūros, vonios ar dušo priemonių rinkinys nudžiugins net ir patį praktiškiausią šeimos narį.

Visiems odos priežiūros mėgėjams

Kiekvienas „odos priežiūros maniakas“ džiaugsis galėdamas išbandyti naujas priemones ir stebėti jų poveikį savo odai. Derėtų išsiaiškinti žmogaus, kuriam ketinate dovanoti rinkinį, odos tipą ir, jei pavyks, kaip ji reaguoja į odos priežiūros produktus. Žvilgtelėkite, kas yra vonios kambaryje ir paslapčių neliks.

Kosmetikos rinkinyje KORIKA Korean Heritage yra penkios skirtingos veido kaukės. Šios kaukės padės jums atkurti odos gyvybingumą, sumažinti senėjimo požymius, nuraminti jautrią odą, giliai sudrėkinti ar kruopščiai ją išvalyti. 

Jei esate nekantri ir nepatinka veido kaukių procedūros, išbandykite KORIKA Korean Heritage drėkinamąjį rinkinį. Ypač koncentruotą serumą galima naudoti ryte ir vakare, o masažinio veido volelio dėka – garantuotai pasiekti pačių geriausių rezultatų. Nepamirškite dovanos gavėjai patarti masažuoti į viršų, tai yra, ta kryptimi, kuria pageidauja atgaivinti odą. Mus visus veikia gravitacija! 

Jūsų šukuosena išliks ilgai! 

Savo mamą, seserį ar draugę norėtumėte nudžiuginti plaukų priežiūros priemone, bet nežinote, kokio tipo yra jų plaukai? Rinkitės iš plataus siūlomų dovanų rinkinių moterims asortimento pagal tai, kokius rezultatus „žada“ juose pateikti gaminiai. Kosmetikos rinkinys Moroccanoil Volume patiks tiek ilgaplaukėms, tiek trumpaplaukėms. Maroko aliejus yra stebuklingas! 

Makiažo priemonės, be kurių neapsieisite

Niekas nepradžiugins taip, kaip svarbiausios grožio priemonės. Jei nenorite eksperimentuoti ir bijote „nepataikyti į dešimtuką“, geriausia rinktis blakstienų tušą ar gražaus atspalvio lūpų dažus. Jei norite išryškinti akis, įsigykite stilingą akių kosmetikos rinkinį Magic in Your Eyes Eye Kit Hypnotizing Holiday.

Atrinkome jums

Kalėdos be kvepalų neįsivaizduojamos

Kvepalai po eglute – tai ne klišė, tai – klasikinė dovana, kurios tikimasi ir kuri išties gali pradžiuginti. Su mūsų siūlomais dovanų rinkiniais ši klasikinė dovana gali suskambėti naujai. 

Vyrams skirtame dovanų rinkinyje Burberry Hero jūsų partneris, tėtis ar brolis ras ne tik pasitikėjimą suteikiančius kvepalus, kurie pakerės kiekvieną, kas tuo momentu bus šalia jais pasikvėpinusiojo. Rinkinyje taip pat rasite tualetinį vandenį ir dušo želę, t. y., dar dvi praktiškas priemones, kurių reikia kiekvienam vyrui! 

Rinkinys moterims Burberry Her paruošė laimingajai netikėtumą – prabangų kūno losjoną. Jei šią priemonę panaudosite išsimaudžiusi duše ir iš karto pasikvėpinsite parfumuotu vandeniu – gervuogių, jazminų ir našlaičių kvapas išliks visą dieną. 

Visur tvyranti Kalėdų atmosfera

Jei norite, kad kas nors išpakuotų Kalėdų kvapą, padovanokite jam ar jai namų kvapų rinkinį Souletto Orientalism Home Fragrance Set. Tačiau tai nereiškia, kad dovana paskleis tradicinį meduolių ir vanilės kvapą. Namų purškalas ir kvapioji žvakė yra labiau rytietiško, bet ne mažiau šilto aromato. Trumpai tariant, kiekvienuose namuose jis sukurs nuostabią intymią atmosferą. 

Jau žinote, kurį dovanų rinkinį jūsų artimieji išpakuos per šias šventes?