Pereiti prie pagrindinio turinio

Juodasis penktadienis jau Notino: pasimėgaukite pigesnėmis prekėmis!

2022-11-16

Notino

Skaitinys 3 minutėms

Notino Juodasis penktadienis 2022 jau čia! Pasinaudokite geriausiais pasiūlymais ir įsigykite gražiausias dovanas, kurios tiks ir ruošiantis Kalėdoms, ir norint palepinti save ar artimuosius. Pateikiame jums Juodojo penktadienio prekių pasiūlymus, kuriais pasinaudoti nekantraujame ir patys.

Ne tik Kalėdų proga, bet ir prieškalėdiniu laikotarpiu visi norime pradžiuginti save ar artimuosius. O jeigu dar turime galimybę papildomai sutaupyti? Tai pasiūlymas, kurio neįmanoma atsisakyti! Ypač prieš šventes. Štai kodėl atrinkome jums geriausius pasiūlymus, kuriais pradžiuginsite ir save bei artimuosius, ir savo piniginę.

Pirmiausia palepinkite save

Galbūt jūsų krepšelyje jau seniai yra mėgstami kvepalai ir kremai, kuriems įsigyti laukiate Juodojo penktadienio nuolaidų, arba norite išbandyti naujus produktus. Norite pasikvėpinti naujais Paco Rabanne ar Lancôme aromatais? O gal verčiau įsigysite šilkinį pagalvės užvalkalą, kuris bus ypač švelnus ir malonus jūsų odai bei plaukams? Pastiprinti odą padės ir serumas, tad Naujųjų metų proga būsite ryškesnė net už Betliejaus žvaigždę. 

Geriausios dovanoms jums

Palepinkite savo mamą

Mamos mėgsta sakyti, kad dovanų joms nereikia, tačiau visi suprantame, kad būtent jos labiausiai nusipelno mūsų palepinimo! Išrinkite kokybišką kremą, puikiai kvepiantį aromatą, odos prausiklį ar žavią katalizinę lempą, kuri ne tik bus puiki jūsų mamoms buto dekoracija, tačiau ir maloniai prikvėpins bei dezinfekuos orą. Net jei išrinksite tai, ko nebūtiniausiai reikėjo – dovana tikrai ją pradžiugins. 

Patarimai, kokią dovaną išrinkti mamai

Geriausia draugė nusipelno viso ko geriausio

Kam galite paskambinti trečią nakties? Su kuo galite valgyti traškučius be sąžinės graužaties? Su kuo juokiatės, net kai norisi verkti ir pravirkstate iš juoko? Žinoma, kad su ja. Todėl išrinkite savo geriausiai draugei naujausius kvepalus, kvepiančią žvakę namams, žavų advento kalendorių ar naujus puikius ​​lūpų dažus, su kuriais ji atrodys puikiai ne tik asmenukėse, bet ir nuotykių kupinose kelionėse. 

Geriausios dovanos draugei

Jūsų gyvenimo meilei

... ar simpatijai. Vyrai neretai apsimeta, kad kosmetika jiems visiškai nerūpi, tačiau išties ir jie nori gerai atrodyti ir puikiai kvepėti. Todėl neapsiriksite išrinkdamos savo mylimajam kvepalus, plaukų ir barzdos šampūną, rafinuotą automobilio kvapiklį ar praktišką kelioninę kosmetinę, kuri tiks ne tik darbo komandiruotėms, bet ir kalėdinėms kelionėms bei sutaupys jam laiko svarstant, ką susipakuoti.

Geriausios dovanos vyrams:

Radote įkvepiančių idėjų? Tuomet nedvejokite ir pasinaudokite puikiomis Juodojo penktadienio nuolaidomis, kurios – tik kartą per metus. Tapti Kalėdų Seneliu dar niekuomet nebuvo taip paprasta (ir pigu).