Pereiti prie pagrindinio turinio

3 rinkiniai, 3 įvaizdžiai, 3 idėjos...Tai – nauja prekių ženklo Gabriella Salvete kolekcija „Petra Nude“

Petra Lovely Hair suformavo 3 rinkinius, kuriuos sudaro nagų lakas, akių šešėlių paletės ir ilgai išsilaikantys matiniai lūpų dažai. Šiuos rinkinius ji papildė juodu ir tamsiai rudu apimties suteikiančiu blakstienų tušu bei jo „nuolatiniu palydovu“ – vandeniui atspariu, ilgai išsilaikančiu, itin plonu akių pieštuku.

Petra Nude Pillow Talk

Šio rinkinio 4 spalvų akių šešėlių paletė puikiai tiks neutraliam „nude“ įvaizdžiui susikurti. Paletėje pateikti tarpusavyje derantys matiniai ir blizgūs atspalviai, su kuriais galėsite susikurti nuostabų 3D efektą. Akių šešėliai – ypač švelnios tekstūros, tad juos lengvai užtepsite pirštais arba teptuku. Jus sužavės rožinis matinis lūpų dažų atspalvis – jis puikiai tiks švelniam ir neįkyriam kasdieniam makiažui. Ilgai išsilaikantis švelnaus rožinio „nude“ atspalvio nagų lakas nuostabiai dera su lūpų dažais bei akių šešėlių paletės atspalviais ir puikiai užbaigia šį neutralų įvaizdį.

Petra Nude Slip Dress

Šio rinkinio 4 spalvų akių šešėlių paletė puikiai tiks rožiniam „nude“ įvaizdžiui susikurti. Šioje paletėje taip pat pateikti tarpusavyje derantys matiniai ir blizgūs atspalviai, su kuriais galėsite susikurti nuostabų 3D efektą. Akių šešėliai – ypač švelnios tekstūros, tad juos lengvai užtepsite pirštais arba teptuku. Matiniai lūpų dažai yra gilaus rožinio atspalvio, kuris puikiai dera su akių šešėlių paletės atspalviais. Švelniai rausvos spalvos nagų lakas puikiai užbaigia įvaizdį.

Petra Nude Nude Heels

Šio rinkinio 4 spalvų akių šešėlių paletė puikiai tiks auksiniam „nude“ įvaizdžiui susikurti. Joje pateikti tarpusavyje derantys matiniai ir blizgūs atspalviai, su kuriais galėsite susikurti nuostabų 3D efektą. Ypač švelnios tekstūros akių šešėlius lengvai užtepsite pirštais arba teptuku. Rausvi matiniai lūpų dažai su rudu atspalviu puikiai dera su akių šešėlių paletės spalvomis. Koralinės spalvos nagų lakas puikiai užbaigia įvaizdį.

Petra Nude blakstienų tušas ir vandeniui atsparus akių kontūravimo pieštukas

Apimties suteikiantys blakstienų tušai Petra Nude akimirksniu suteikia blakstienoms apimties, puikiai jas prailgina ir džiugina matiniu efektu. Dėl tušų kreminės sudėties bei unikalių asimetrinių šepetėlių kiekviena blakstiena padengiama ypač kruopščiai ir tolygiai. Tušai nenuvarva, neteplioja, nesusigumuluoja, yra veganiški, nebandyti su gyvūnais. Akių pieštukai yra atsparūs vandeniui ir ilgai išsilaiko, o dėl ilgo ir siauro galiuko akių kontūrą nubrėšite ypač tiksliai. Spalvos – ypač intensyvios ir gausiai pigmentuotos. Kolekcijoje yra tamsiai rudos ir juodos spalvos tušai. Kaip juos naudoti? Švelniai nubrėžkite liniją ant akies voko ir leiskite jai nudžiūti.

Petra Nude produktų sąrašas