Pereiti prie pagrindinio turinio

Gražiai subanguokite plaukus net ir be garbanojimo žnyplių

Mūsų naudojimo vadove rasite patarimų, kaip natūraliai gražiai subanguoti plaukus. Prekių ženklo BrushArt plaukų garbanojimo rinkinio Hair Heatless priemonės nekenkia plaukams bereikalingu karščiu ir taupo jūsų rytinį laiką, nes subanguoti plaukus galite ir miegodami. Kai pabusite, tiesiog išimkite suktukus ir formuokite šukuoseną. Pateikiame 6 paprastus žingsnius, kaip tai padaryti.

1 žingsnis. Išplauti

Plaukus reikia kruopščiai ištrinkti ir leisti pusiau išdžiūti arba sudrėkinti purkštuvu, kad sukurtumėte natūralių bangų efektą. Kad rezultatas išliktų ilgiau, subangavę plaukus, papurkškite juos plaukų laku.

2 žingsnis. Iššukuoti

Nepamirškite gerai išsišukuoti plaukų. Tam puikiai tiks prekių ženklo BrushArt plaukų šepetys su šerno šeriais. Juo kruopščiai iššukuosite ir išlyginsite plaukus jų nepažeisdami, be to, šukavimas šiuo šepečiu suteiks jiems žvilgesio.

3 žingsnis. Uždėti

Ant viršugalvio uždėkite specialų ilgą lankstų suktuką ir pritvirtinkite segtuku.

4 žingsnis. Susukti

Pradėkite ant suktuko sukti plaukų sruogas kaktos aukštyje palaipsniui pridėdami vis daugiau. Lygiai taip pat susukite plaukus ir kitoje galvos pusėje.

5 žingsnis. Fiksuoti

Sruogas suspauskite gumyte, kuri net miegant jas tvirtai laikys.

6 žingsnis. Rezultatas

Pabudę ryte arba po 3-6 valandų (kai plaukai visiškai išdžius) išimkite suktuką ir formuokite plaukus. Galėsite džiaugtis puriomis, visą dieną išsilaikančiomis bangomis.

Jūsų mėgstamos plaukų priemonės