Pereiti prie pagrindinio turinio

Atsiliepimas. Išbandėme geriausius prabangius lūpų dažus, kurie geriausiai tiktų pasigražinti sėdant prie Kūčių stalo

2022-12-13

Notino

Skaitinys 6 minutėms

Galbūt dar neapsisprendėte, ar per Kūčias valgysite karpį, ar šnicelį, bet gal jau norėtumėte būti tikra, kokia lūpų spalva nustebinsite savo svečius ar šeimą? Išbandėme juos, kad jums bent jau dėl to nereikėtų nerimauti.

Kas svarbiausia besiruošiant Kalėdoms? Kaip kuo geriau atrodyti (ir ne tik) per Kūčias. Jums pasitarnaus prabangūs, ryškūs lūpų dažai. Pora brūkštelėjimų suteiksite veidui išskirtinumo, o iš merginos, plušančios prie viryklės, per kelias akimirkas pavirsite žydrojo ekrano žvaigžde. Skaitykite, kaip per didžiąją testavimo akciją mūsų išbandyti lūpų dažai patiko redakcijos komandai.

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Slim, spalva True Chili

Kas man labiausiai patiko

Geriausi ilgai išsilaikantys lūpų dažai, kuriuos kada nors esu bandžiusi! Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Slim  puikiai išsilaiko per visą dieną ir nesausina lūpų, todėl visai nejutau, kad būčiau jas pasidažiusi. Ir ant lūpų atrodo nuostabiai. Matiniai aksominiai. Absoliučiai susižavėjau šiuo efektu.

Privalumai

Puikiai išliekanti ir intensyvi lūpų dažų, kurių visiškai nejutau ant lūpų, spalva. Taip pat, jie per daug nesausina lūpų. Be to, iš daugybės puikių atspalvių galima išsirinkti mėgstamiausią. 

Trūkumai

Nemoku lūpų pasidažyti nenaudodama lūpų dažų šepetėlio. Kampuota forma, kuri turėtų palengvinti tikslų tepimą, man netiko. Ypač sudėtinga buvo padažyti apatinę lūpą, nesugebėjau to padaryti taip, kad lūpų dažai neišsitepliotų iki pat smakro.

Iva, Make-up Artist  

Lancôme L’Absolu Rouge Drama Ink, spalva 342 Pink Seduction 

Kas man labiausiai patiko

Man labai patiko nuostabi lūpų dažų Lancôme L'Absolu Rouge Drama Ink spalva, jų patvarumas ir gausybė atspalvių (kuriuos galite išbandyti internetu mūsų svetainėje). Be to, jų sudėtyje yra mano mėgstamo rožių ekstrakto, kuris suteikia lūpoms švelnumo ir maitina jas. Jie puikiai užtepami nuostabios formos aplikatoriumi.

Privalumai

Rasti lūpų dažus, kurie ilgai išsilaikytų, nesausintų lūpų, jums išties tiktų, o pusė jų neliktų ant kavos puodelio ar vyro veido, kartais yra neįtikėtinas žygdarbis. Kai turėjau išbandyti šiuos ilgai išsilaikančius matinius skystus lūpų dažus, pasakiau sau: „Nagi, mergaite, parodyk, ar padarysi tai, ką žadėjai!“. Nenuvylė! Spalva ryški, sodri ir matoma, o lūpos tampa maloniai aksominio, pusiau matinio atspalvio. Didelė pigmento koncentracija žada, kad spalva išsilaikys per visą dieną, tačiau mano atveju tai nepasitvirtino. Tačiau keletą valandų, be abejo, išsilaikė. Su aplikatoriumi buvo lengva ir nesudėtinga užtepti, o kontūruoti – paprasta. Puiku, kad sodriai ir natūraliai atrodančiai spalvai sukurti pakanka vieno sluoksnio. Šiuos lūpų dažus patogu laikyti rankoje, jie gražiai supakuoti, todėl tiktų kaip dovana. Nejutau, kad lūpų dažai sausintų mano lūpas, kaip kartais nutinka su tokių ryškių atspalvių dažais. Šie lūpų dažai yra lengvos tarsi dvelksmas tekstūros, neapsunkina lūpų, nelimpa ir nesiteplioja. Turiu omenyje, kad jie beveik nelimpa – po valgio šiek tiek atgaivinau lūpų spalvą, kad gatvėje neatrodyčiau kaip klounas po darbo. Tačiau tikrai man nereikėjo jaudintis dėl to, kad vėl kažkur palikau savo „lūpų atspaudą“...

Trūkumai

Jie šiek tiek brangesni, bet manau, kad geriau investuoti į vieną kokybišką lūpdažį nei į dešimt pigesnių.

Jana U., nuotoliniu būdu dirbanti redaktorė 

Pasisemkite įkvėpimo

Illamasqua Ultramatter Lipstick, spalva Honour

Kas man labiausiai patiko

Aksomo pojūtis ant lūpų! 

Privalumai

Paprastai nenaudoju lūpų dažų, o kas dėl ilgai išsilaikančių lūpų dažų, jau nekalbant apie matinius, man visada atrodo, jog jie sausina lūpas, tačiau šiuo atveju jokio sausinimo nejutau. Didelė pigmentacija reiškia, kad šiuos lūpų dažus galima greitai užtepti vienu vos juntamu sluoksniu:  lūpų dažai Illamasqua Ultramatter prisiliečia prie švelnaus lūpų paviršiaus, priglunda, įsigeria – tiesiog padengia aksominiu švelnumu. Puikiai išsilaiko. Vakarėlyje galite gerti nebūgštaudama, kad ant taurės liks atspaudų – gal tik lengvas prisilietimo pėdsakas, bet lūpų dažai tikrai nenusitrins nuo lūpų tiek, kad prireiktų koreguoti. Išsilaikys ir per vakarienę – spalvos nereikės atgaivinti. Šių lūpų dažų „nenuvalgysite“ visiškai, veikiau jų sluoksnis tarsi po truputį nyks. Nesiteplioja. O kai atsisveikinsite po vakarėlio, lūpos vis dar bus nepriekaištingai padažytos. Jums svarbu, ar šie lūpų dažai „atlaikys“ bučinius? Nors pradžioje šie lūpų dažai „atlaikys“ tik trumpą bučinį, vėliau, kai spalva jau nebus tokia intensyvi, ji išsilaikys ir per ilgus bučinius.

Trūkumai

Atspalviai yra šiek tiek ryškesni nei atrodo pavyzdyje. Būkite tam pasirengusi..

Jana P., nuotoliniu būdu dirbanti redaktorė

Estée Lauder Pure Color Desire Rouge Excess Lipstick, spalva Bite Back

Kas man labiausiai patiko

O Dieve! Tai galbūt nėra visiškai objektyvūs atsiliepimai. Atradau sau skirtąjį lūpų dažų karalių! Ir pabandysiu jums paaiškinti, kodėl...Pure Color Desire Rouge Excess Lipstick – tai lūpų dažai, kurie, mano nuomone, yra su tobulu pigmentu. Jie išsilaiko ant lūpų neįtikėtinai ilgai. Be to, jie atrodo labai natūraliai ir nesukuria dirbtinų lūpų efekto. Galite valgyti, gerti ir būti tikra, kad lūpų dažai išsilaikys ir neišsiteplios.

Privalumai

Jei patinka matiniai lūpų dažai, turėtumėte rinktis būtent šiuos. Jus sužavės pojūtis, kurį jie suteiks jūsų lūpoms. Lūpos sudrėkintos, minkštos, neišsausėjusios ir nereikia nuolat tikrinti, ar atrodote gerai. Taip pat man labai patiko pakuotė. Nuostabios aukso spalvos ir elegantiškos formos. Geriausi iš geriausių lūpų dažų! 

Trūkumai

Vienintelė problema tikriausiai yra tik jų kaina. Bet patikėkite, investuoti verta.

Eva, nuotoliniu būdu dirbanti redaktorė

Kurie prabangūs lūpų dažai jums patiko ir ar išbandysite juos Kūčių vakarą? Pasidalinkite su mumis savo įspūdžiais!