Pereiti prie pagrindinio turinio

Atsiliepimas: geriausi plaukų džiovintuvai – ką mano profesionali kirpėja

2023-07-17

Iva Davies

Skaitinys 4 minutėms

Surasti būtent jums tinkantį plaukų džiovintuvą gali būti tikras galvos skausmas. Todėl kokybiškas plaukų džiovintuvas, kurį paprasta naudoti nekenkiant plaukų struktūrai, yra būtinas jūsų grožio arsenalui. Šiandien rinkoje galima rasti platų džiovintuvų asortimentą, todėl prieš perkant šį prietaisą vertėtų apmąstyti savo poreikius.

Kokybiškas plaukų džiovintuvas turėtų turėti kelis skirtingus oro srovės greičius, temperatūros bei šalto oro nustatymus. Taip pat skiriasi prietaisų svoris, garsumas bei pridedami antgaliai. Ne mažiau svarbu, kad plaukų džiovintuvą būtų paprasta ir patogu naudoti. 

Ir visgi jūs abejojate, ar naudinga džiovinti plaukus džiovintuvu, ar geriau leisti jiems išdžiūti savaime. O gal tai paprasčiausias mitas? „Plaukų džiovinimas džiovintuvu turi didelę įtaką sveikai odos būklei“, – teigia plaukų stilistė Martina Cowboy. 

Jei plaukus džiovinate natūraliai, galvos oda gali pradėti šusti, o tai, savo ruožtu, sukelia tokias problemas kaip, pavyzdžiui, pleiskanų atsiradimas. Svarbiausia nepamiršti, kad plaukus būtina tinkamai apsaugoti nuo karščio. Sužinokite, kokie plaukų džiovintuvai paliko didžiausią įspūdį plaukų stilistei ir kokios priežastys lėmė tokį pasirinkimą.

Geriausi plaukų džiovintuvai

Atsiliepimas apie plaukų džiovintuvus 

BaByliss Veloce 6750DE

Kas man labiausiai patiko

BaByliss Veloce yra geriausias kelioninis plaukų džiovintuvas iš visų mano išbandytųjų. Jis kompaktiškas ir galingas, taigi puikiai tinka keliaujant, kai svarbiausia gerai išdžiovinti plaukus, o ne sukurti įspūdingą šukuoseną. Puikiai tinka norint suteikti plaukams daugiau apimties.

Privalumai: Šio džiovintuvo pliusai yra jo dydis ir dizainas. Patiko, kad yra jonizavimo funkcija, šalto oro srovės nustatymas šukuosenai formuoti, du antgaliai ir difuzorius.

Trūkumai: Džiovintuvas yra galingas – 2 200 W, bet gana triukšmingas.

Rowenta Maestria Ultimate Experience CV9920F0

Kas man labiausiai patiko

Man labai patiko intuityvus plaukų džiovintuvo Rowenta Maestria Ultimate Experience CV9920F0 valdymas. 3 temperatūros ir 3 greičio nustatymai, iš viso 9 kombinacijos. Prietaisas labai patogus, nes pagamintas iš lengvų medžiagų, taigi ranka nepavargs net džiovinant pačius storiausius plaukus. Jį gali naudoti net vaikai. Be to, dizainas turėtų patikti ir vyrams. Tai galingas, šiuolaikiškas žaisliukas.

Privalumai: Galingas džiovintuvo oro srautas sutrumpina džiovinimo laiką. Džiovintuvas yra itin tylus, švelnus ūžimas netrukdys jūsų šeimos nariams. Komplekte yra tolygios oro srovės antgalis ir difuzorius, taigi šis plaukų džiovintuvas tiks visiems. O dar? Jonizavimo technologija žvilgantiems ir lygiems plaukams.

Trūkumai: Vienintelis trūkumas tas, kad reikėjo priprasti prie nedidelio džiovintuvo svorio.

Remington PROluxe AC9140

Kas man labiausiai patiko

Iš peržvelgtų prietaisų Remington PROluxe AC9140 labiausiai primena profesionalius plaukų džiovintuvus. Labai gerai subalansuotas, sunkesnio korpuso, nes turi tikrai galingą, net 2 400 vatų, variklį. Plaukų džiovintuvo rankena patogiai telpa delne, neslysta. Prie tobulų linijų puikiai deranti dramblio kaulo spalva su juodomis detalėmis.

Privalumai: Nors trijų metrų ilgio laidas nėra svarbus naudojant prietaisą namuose, bet grožio salone jis tiesiog būtinas.  Visi valdymo mygtukai yra po ranka. Du greičiai, trys temperatūros nustatymai, šalto oro srovė ir jonizavimo funkcija.

Trūkumai: Trūkumų neradau. Šis plaukų džiovintuvas neabejotinas mano favoritas!

Ar sužinojote, koks kokybiškas plaukų džiovintuvas tinka būtent jums? Būtinai pažiūrėkite mūsų vaizdo įrašą!