Ashleigh & Burwood LondonVampiress kvapų lempa mažas (11 x 8 cm)

Ashleigh & Burwood London Vampiress kvapų lempa mažas (11 x 8 cm)
Ashleigh & Burwood London Vampiress kvapų lempa mažas (11 x 8 cm)
40,80

Turime | Kodas ABL07977
1
Dovana jums
Namų kvapai dabar su 20 % nuolaida. Pirkinių krepšelyje įveskite kodą home ir nuolaida bus jūsų. Nuolaida negalioja nukainotiems produktams ar esantiems išpardavime.
DPD Pristatymas į namus
pirmadienis 24.1.2022
Asmeninis atsiėmimas
pirmadienis 24.1.2022

Katalitinė lempa Ashleigh & Burwood London Vampiress yra puikus namų, biurų, viešbučių ir SPA aksesuaras. Katalitinės lempos paslaptis grindžiama katalitinės reakcijos – degimo be liepsnos – principu. Lempa skirta tiek patalpoms kvėpinti, tiek orui valyti ir dezinfekuoti.

Charakteristika:

  • nebijodami galite palikti be priežiūros
  • sunaikina visus nepageidaujamus – cigarečių dūmų, naminių gyvūnėlių ar po maisto gaminimo atsiradusius – kvapus
  • gerai iškvepina visą erdvę

Kaip naudoti:
Pakuotėje nėra katalitinės lempos papildymo. Naudokite pagal pridedamą instrukciją. Nuimkite dekoratyvinį ir gesinimo dangtelius ir kvapiąja esencija užpildykite 2/3 lempos. Dagtį įdėkite į lempą ir uždenkite dangtelį.Per maždaug 20 minučių esencija dagčiu pakils iki akmens, tuomet žiebtuvėliu uždekite dagtį. Leiskite liepsnai degti 3–5 minutes, tada užpūskite, dagtį uždenkite dekoratyviniu dangčiu. Taip prasideda katalitinis procesas ir lempa pradeda skleisti kvapą. Jei skleidžiamas kvapo intensyvumas jus tenkina, dekoratyvinį dangtelį pakeiskite užgesinimo dangteliu. Taip bus baigta katalitinė reakcija.