ArmaniMy Way Intense Parfumuotas vanduo moterims refill

Armani My Way Intense Parfumuotas vanduo moterims refill
Armani My Way Intense Parfumuotas vanduo moterims refill
Ypatingi pasiūlymai
150 ml
105,00

Turime | Kodas GIO07074
1
DPD Pristatymas į namus
pirmadienis 24.1.2022
Asmeninis atsiėmimas
pirmadienis 24.1.2022

Patirkite brangias savo gyvenimo akimirkas dar intensyviau. Įamžinate jas atmintyje, o moteriškas parfumuotas vanduo Armani My Way Intense išreikš jas žavinga kvapnia kompozicija. Aromatas primins apie kiekvieną žingsnį kelyje į savęs pažinimą ir prasmingą kelionių patirtį.

  • jausmingas gėlių ir medienos aromatas
  • pristatytas 2021-aisiais
  • intensyvesnė originalaus Armani My Way interpretacija

Kvapo kompozicija
Ryškus baltųjų apelsinų žiedų derinys su karčiojo apelsino esencija bus pirmasis aromato dvelksmas, kuris išsyk užkariaus jūsų širdį. Tuomet pajusite išsiskleidžiant aksominę, kreminę tuberozą. Pagrindiniai kvapo tonai, kurie išryškėja paskutiniai, yra vanilė ir sandalmedis, kurie atsiskleidžia šio kvapo jausmingumą.

Kvapo istorija
Atverkite akis naujoms galimybėms, susipažinkite su kitais ir išdrįskite atsiduoti naujoms patirtims bei dar stipresnėms emocijoms. Turint tokį iššūkį buvo pristatytas aromatas Armani My Way Intense, kuris pratęsia savo pirmtako idėją. Kelioninį talismaną primenantis kvepalų buteliuko dangtelis išlieka, nesikeičia ir buteliuko forma, tačiau didesnį intensyvumą atskleidžia buteliuko apačioje esantys mėlyni atspalviai.

Kvepalų buteliuką galima pildyti pakartotinai, tad tvarumo idėja aromate My Way Intense itin ryški. Dėl atsakingo ir tvaraus tiekimo, taip pat dalyvavimo miškų apsaugos programose, jo gamyba pasižymi t anglies neutralumu.

Pilnas ingredientų sąrašas

INGREDIENTS: ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, AQUA / WATER, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, BENZYL ALCOHOL, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, METHYL ANTHRANILATE, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL, EUGENOL , CITRAL, ISOEUGENOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, BENZYL BENZOATE, CI 14700 / RED 4, CI 60730 / EXT. VIOLET 2, CI 17200 / RED 33 Už produkto sudėtį ir ingredientus atsako gamintojas. Dėl galimų pakeitimų, visada rekomenduojame patikrinti produkto sudėtį tiesiai ant gaminio pakuotės.
Pilnas tekstas

Sudedamosios dalys

Viršutinės natos jaučiamos vos pasipurškus kvepalais ir leidžia susidaryti pirmąjį įspūdį apie kvepalus. Nors jų kvapas intensyvus, jis juntamas neilgai.
Galvos nata
karčiavaisis citrinmedis, apelsinų žiedai
Vidurinės natos laikomos kvapų širdimi, kuri atsiskleidžia praėjus kelioms minutėms ir išsisklaidžius viršutinėms natoms. Šis aromatas įprastai juntamas 2–3 valandas.
Širdies nata
tuberozos, indiškos tuberozos
Bazinės natos – baigiamasis ir dažnai ilgiausiai ant odos išliekantis kvepalų aromatas. Šis kvapas gali lydėti jus nuo 4 valandų ir galbūt visą dieną.
Bazinė nata
santalai, madagaskaro vanilė
Kvepalų kategorija
gėlių